Один з кандидатів на посаду міського голови Тернополя напередодні виборів пообіцяв надати підприємцям 50 автобусів

Один з кандидатів на посаду міського голови Тернополя напередодні виборів пообіцяв надати підприємцям 50 автобусів для участі в страйку у Києві проти нового податкового кодексу.

Але одразу після виборів за участь в аналогічному страйку в Тернополі оштрафував підприємців, які працюють в його торговельно-розважальному центрі.

21 жовтня, під час мітингу підприємців проти прийняття нового податкового кодексу, Василь Чубак, керівник Тернопільської обласної Партії промисловців і підприємців України і колишній кандидат у мери міста, пообіцяв надати 50 автобусів для представників «малого бізнесу» Тернопільщини для поїздки на мітинг до Києва. Таким чином він агітував дрібних підприємців підтримати його кандидатуру на посаду міського голови.

А вже 4 листопада, після завершення передвиборчої кампанії, підприємці провели повторну акцію протесту в Тернополі. Проте дирекція ТРЦ «Подоляни», власником якої є цей кандидат, опломбувала всі магазини тих, хто взяв участь у мітингу й, відповідно, не вийшов на роботу.

Коли підприємці дізналися про штрафні санкції, то колона пікетувальників прямо з мітингу рушила під стіни торгівельного центру «Подоляни».

Як повідомили ОПОРІ координатори акцій протесту, станом на 8 листопада усі штрафні санкції, які планувалися щодо підприємців з «Подолян», були скаовані.

ОПОРА і надалі слідкуватиме за виконанням обіцянок політиків після виборів.

Детаьлніша інформація у координатора кампанії громадського спостереження ГМ ОПОРА в Тернопільській області
Святослав Липовецький