Співробітники СБУ та військової прокуратури затримали 17 жовтня чотирьох депутатів Винниківської міськради під час отримання хабаря.

Факт затримання депутатів ZAXID.NET підтвердив міський голова Винників Володимир Квурт.

Зокрема, під час передачі хабаря у $10 тис. затримали трьох депутатів «Громадянської позиції» Богдана Явного, який є заступником голови земельної комісії Винниківської міськради, Всеволода Хому і Максима Хому (брати)  і  депутата «Партії простих людей» Андрія Чорного.

Видання зв’язалося з підприємцем Павлом Фіщуком, у якого депутати вимагали хабар. За його словами, депутати вимагали 10 тисяч доларів і квартиру в новобудові  в обмін на продовження договору оренди земельної ділянки.

Голова львівського осередку «Громадянської позиції» Анатолій Забарило сказав, що наразі чекає підтвердження правоохоронців, після чого у партії зроблять офіційну заяву.

«Я хотів продовження оренди земельної ділянки для будівництва багатоквартирного будинку на вулиці Сахарова. Близько півроку вони мені морочили голову і всіляко перешкоджали процедурі. Зрештою повідомили, що я маю дати хабар – 10 тисяч доларів і квартиру в новобудові. Я звернувся в СБУ. Сьогодні двоє депутатів Андрій Чорний і Богдан Явний пройшли до мене в офіс і ми домовились, що я передаю хабар. Та обачні депутати вирішили гроші отримати на вулиці», — розповів Павло Фіщук.

Передача грошей відбулась на Лисинецькій дорозі. В момент отримання грошей всіх чотирьох депутатів затримали співробітники СБУ.

Інформацію уже підтвердили у військовій прокуратурі та СБУ у Львівській області. Відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Уже після публікації матеріалу прокуратура та СБУ повідомили, що затримали лише трьох депутатів: Богдана Явного, Всеволода Хому та Андрія Чорного.