Після інциденту 19 травня з затриманням віце-мера Камінського Надал став “кульгавою качкою”. Так на Заході називають політиків, які не мають шансів бути обраним на наступний термін.

Надал СергійПрокляття Негоди
Для Тернополя мер-“кульгава качка”, схоже, стає кармою. Після невдалої спроби В’ячеслава Негоди втретє стати міським головою, всі його наступники ще до виборів втрачають шанси бути переобраними. Першим від “прокляття Негоди” постраждав Кучеренко, якого у далекому 2001 році за рік до виборів “закидав” компроматом Муц і його “лжерепортер”. Левківа “розтоптали” молоді і агресивні конкуренти з “Нашої України”, які відібрали у нього бренд популярного у 2006 році Ющенка. Довіру до Заставного остаточно похитнув сміттєвий скандал та сморід у файно-зеленому місті.
Ще тиждень тому здавалося, що першим подолає “прокляття Негоди” тягнибоківець Надал, який завдяки агресивному піару тримався на недосяжній для конкурентів вершині, навіть незважаючи на обвал рейтингу “Свободи”.

Остання станція “Свободи”
Але … Все перевернув з голови до ніг один день 19 травня. Хай там піарщики мера як відбіліють або відтінюють подію з затриманням правої руки Надала Володимира Камінського, але резонансу від криміналу ніде діти. Революційний Тернопіль – це вам не Адеса-мама, де кримінал і влада давно і тісно переплетені, а затриманнями посадовців нікого не здивуєш. Тернополяни хоч і не вилікувалися від рефлексів побутової корупції, найбільше ненавидять за корупцію можновладців. Тому після випадку з Камінським колись захмарний рейтинг Надала приречений на обвал. Не важливо, чи це станеться за тиждень, чи за місяць. Але це обов’язково станеться… Як гроза на початку травня.
Також втратить Надал закулісні впливи на ситуацію в місті та місцеву політику. Послаблена кримінальним розслідуванням мерія стане “прохідним двором” для різного штибу незадоволених, а “заручник” Камінський – гарантією слухняності у стосунках з силовиками.

Отож ще до старту виборчої кампанії Надал, очевидно, опиниться у ролі “кульгавої качки”. Залишки його камарильї будуть звинувачувати всіх у змові. Але у цій кампанії він вже не буде модератором. Колись всесильного Надала чекає роль “технічного кандидата”.

“Прокляття” Негоди діє?!