Силовий розгін Майдану в Києві можливий будь-коли, каже член комітету національного спротиву в Тернополі Марія Чашка. Відтак, в обласному центрі продовжують мобілізовувати людей на Київ. Щодня в Тернополі о 17 годині на Театральному майдані відбуваються інформаційні народні віче.

Чашка“Влада готує провокації сутичок між майданівцями і антимайданівцями. Це може стати підставою до введення силовиків і до дуже нехорошого розвитку ситуації. В зв’язку з цим ми мобілізовуємо максимально всіх людей, які хочуть брати участь в мирних акціях протесту, постійно  працює запис людей на Київ. Ми запрошуємо в палатку оргкомітету записуватися на Київ і при кожній можливості виїжджати”, – каже член штабу національного спротиву в Тернополі Марія Чашка.

Ті, хто планує їхати в Київ, повинні розуміти, що прямують туди не на екскурсію, каже Марія Чашка, а відстоювати державу. Звинувачення у тому, що на майдані Тернополя крадуть гроші, зібрані для поїздок до Києва, Марія Чашка спростовує і називає провокацією.

“Влада буде використовувати різні методи, аби нейтралізовувати активістів майдану, аби не дати можливості продовжувати мобілізацію на Київ. Дякувати Богу, в нас мудрий український народ і вміє відбирати полову від зерна. Штаб національного спротиву завжди дуже чітко і прозоро звітує про кожну отриману і кожну витрачену копійку. Тому жодних підстав, жодних конкретних фактів і доказів у них немає, тому що їх просто не може бути”, – зазначає Марія Чашка.

Щодня на Театральному майдані Тернополя о 17 годині відбуваються народні віче, де людей інформують, що відбувається в Києві та що робити далі.

Джерело: TV-4