Кандидат у депутати міської ради від ВО «Свобода» Михайло Сиротюк, котрий балотувався по мажоритарному округу на «Алясці», написав кляузу до прокуратури, у якій вимагає зробити з членами скандальної ТВК все найгірще, що дозволдяють українські закони.

Причиною такого гніву на “чесних і непудкупних” рахувальників бюлетенів сталоте, що ті і досі не визнали Сиротюка-молодшого депутатом. Нагаємо, що старший брат скаржника – Олег числиться головою обласної “Свободи”.

Прес-служба партії приписує Михайлу Сиротюку таку заяву (ми трохи скоротили):

«Тернопільським окружним адмінсудом постановою від 13.11.2010 року задоволено мої позовні вимоги та визнано дії Тернопільської міської виборчої комісії щодо проведення повторного підрахунку голосів протиправними.  Також визнано протиправним та скасовано рішення виборчої комісії про результати виборів у одномандатному мажоритарному окрузі №29 з виборів депутатів Тернопільської міської ради та про визнання обраним депутатом Тернопільської міської ради Смакоуза В.Г.

Також 10 листопада адмінсуд своєю постановою скасував та визнав протиправною постанову Тернопільської міської виборчої комісії №24 про проведення повторного підрахунку голосів виборців по мажоритарному виборчому окрузі №29.  Дану постанову як і ухвалу про забезпечення позову ТВК навіть не намагалось оскаржити в апеляційному суді, тим самим погодившись на відповідне рішення.

На мою користь суди прийняли 4-ри судові решення щодо округу №29,. Враховуючи ці факти я звернувся в ТВК з відповідними заявами 16 листопада та 19 листопада з проханням вчинити дії і прийняти необхідні рішення, пов’язані з констатацією факту обрання мене депутатом Тернопільської міської ради у одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №29 та зареєструвати мене як депутата.

Тернопільської міською виборчою комісією відповіді на мої заяви не надали досі. Як стало мені відомо останній раз комісія засідала у вівторок 23 листопада і прийняла рішення щодо призначення сесії на 30 листопада 10 годину, а в частині виконання судових рішень ніяких дій не виконувалось і судячи по всьому комісія не має наміру його виконувати що тягне за собою грубе порушення ст 124 Конституції України згідно з яким рішення суду підлягають обов’язковому виконанню, а статтею 382 Кримінального кодексу України передбачена кримінальна відповідальність за невиконання судових рішень.

Кому це вигідно? – задається питанням молодший Сиротюк?! Мабуть що відповідь на ці питання доведеться давати прокутору.