За вимогу про скликання сесії Тернопільської обласної ради щодо відставки Михайла Головка підписалося уже більше 45 депутатів.

У соцмережах гуляють скріни підписних листів з підписами. Арифметично це більше 2/3 від спискової чисельності обласної ради, тоді як для зняття Головка з посади треба лише 33 голоси.

За відставку “клієнта” НАБУ підписалися практично в повному складі представники всіх фракцій обласної ради.

Цікаво, що після того як кількість підписантів збільшилася до необхідних 33 голоси, “здалася” і рідна для Головка “Свобода”. Вимогу про звільнення голови облради підписав голова фракції Михайло Тимошик та 6 однопартійців. У такий спосіб більша частина фракції вперше з початку корупційного скандалу висловила своє публічне ставлення до резонансної події.

Натомість Михайло Головко не здається. Він знову вийшов з відпустки та ніби нічого не сталося призначив сесію на 15 листопада.

Щоправда, до цієї дати тягнибоківець може не допрацювати на посаді. Депутати можуть провести сесію і без Головка, адже політична воля, судячи із зібраних підписів, в обласній раді нарешті з‘явилася. Майже через 4 місяці після початку кримінального переслідування голови облради…