Міністерство енергетики домовилося з власниками нафтопереробних заводів про стабілізацію роздрібних цін на нафтопродукти з 1 лютого 2011 року.

Про це заявив у понеділок міністр енергетики і вугільної промисловості Юрій Бойко.

“Ми не так давно провели нараду з власниками НПЗ і домовилися про збільшення переробки нафти, а не просто завезення імпортних нафтопродуктів, що особливо болюче для наших людей, і підтримку щодо стабільного цінового коридору, починаючи з 1 лютого”, – сказав він.

За словами міністра, за 2010 рік ціна на нафту зросла приблизно на 30%, що є основним чинником збільшення цін на нафтопродукти.

Як повідомлялося, за даними Міністерства економічного розвитку і торгівлі, головними причинами зростання цін на автомобільне паливо з початку 2011 року стали підвищення ставок акцизного збору і зростання світових цін на нафту.

За даними моніторингу Консалтингової групи “А-95”, з 10 грудня 2010 року по 14 січня 2011 року середні по Україні роздрібні ціни на нафтопродукти збільшилися на 6,3-10,5%, пише Економічна Правда

В Тернополі вартість бензину популярної марки А-95 за два місяці зросла на 10%. Найнижчі ціни на паливо пропонує “Українафта” – 8,10, а найдорожче літр безину вартує в мережі “ОККО” – 8,65 грн.