незаконна торгівля в ТернополіНа сьогодні міська влада планувала вирішальний бій з несанкціонованою вуличною торгівлею на тротуарах поблизу видавництва “Збруч”.

Нагадаємо, що біля будинку “Укрексімбанку” отаборилися продавці всілякої пухнастої і пернатої живності, навпроти торгують всілякою всячиною від шкарпеток і капцівм до овочів і ковбаси з молоком. Увесь процес відбувається, звісно, без жодних дозволів та податків. Продукти часто лежать просто на землі в пилюці і болоті. Мало то, що продавці заполонили клумби, вони ще й перегородили саморобними столиками проходи, заважаючи перехожим, які спішать на базар чи до автобусів.

Попри очевидну незаконність торговиська, влада довгий час закривала на нього очі. А коли намагалася щось робити, то миттю отримувала пікет під міськрадою. З торгівлею на вулиці Шептицького Роман Заставний воював перекриттям дороги і міліцією, але спіймав облизня. Сергієві Надалу, схоже, не терпиться наступити на ті самі граблі. Перед святами людям з-під Збруча пригрозили “по доброму”, без рукоприкладства. На сьогодні планувався штурм за участі представників міліції та всього особового складу муніципальних поліцаїв. Збиралися конфісковувати нелегальний товар, відбирати саморобні стелажі і виписувати суворі штрафи. Про це ще вчора балакав увесь тернопільський базар. Схоже, щось в механізмі зламалося або хтось спам’ятався, бо ніякої атаки сьогодні не було. Налякані бабусі, які чекали чим все закінчиться, знову бадьоро торгують на тротуарах навколо перехрестя. Як нічого не бувало.