мер Тернополя Сергій НадалБільшість експертів Тернополя не задоволені тим, як мер Сергій Надал вирішує у місті проблеми транспорту, освіти, інфраструктури. Такі результати експертного опитування за підсумками 100 днів роботи Сергія Надала на посаді мера.

Як повідомили ZAXID.NET організатори дослідження, загалом за здобутками в соціально-економічній та гуманітарній сферах діяльність міського голови Тернополя вважають ефективною 44% опитаних, і лише 15% – навпаки.

«Тільки 3% вважає діяльність міського голови повністю ефективною. 41% респондентів заявили, що скоріше ефективна, ніж неефективна, 41% вагався і 15% вважають, що діяльність була зовсім неефективною», – зазначив координатор проекту ГС «ОПОРА» в області Святослав Липовецький.

У доробку Сергія Надала – відкритість місцевої влади, зміни в управлінсько-організаційній сфері, підвищена увага до гуманітарної та комунальної сфери.

Однак недопрацювання мера Тернополя більшість опитаних відзначає у соціальній сфері. 66% впевнені, що неефективно реалізовується політика у боротьбі з безробіттям громади, 50% – не створюється інфраструктура для громадян з особливими потребами, 44 % –не реалізовується політика щодо ремонту та розбудови інфраструктури (тепломережі, паркінги), 46 % – не дієва політика щодо будівництва доріг.

Щодо професійності кадрового складу міськвиконкому – 40% вважає його непрофесійним, 38% вагалися з відповіддю та 22% відповіли ствердно.

Прозорою політку Сергія Надала вважають 46% респондентів, скоріше непрозорою – 22%.

73% учасників опитування також стверджують, що влада консультується з громадою у сфері місцевого розвитку, відтак негативно відповіли 12% респондентів. Вагалися з відповіддю на це запитання 15%.

В опитуванні взяли участь 32 експерти – журналісти, освітяни, підприємці, представники ГО.