Сьогодні поховають відомого бійця з Тернополя, який помер у Львові

08/02/2018 0
Розмір тексту:

Поминальна панахида за дворазовим чемпіоном світу зі змішаних єдиноборств Ігорем Слюсарчуком відбулась у тернопільському Домі скорботи сьогодні, 7 лютого.

Нагадаємо, що 28-річний Ігор Слюсарчук помер 6 лютого у Львові. Як виявилося, причина смерті у задавненій пневмонії. Тіло Ігоря знайшли у квартирі, яку він орендував, повдіомляють Тернополяни.

Чоловік займався у відомому тернопільському спортивному клубі «Характерник». За час своєї спортивної кар’єри Ігор Слюсарчук провів понад 30 боїв, з яких більше 20-ти – перемоги.

– У Ігоря було багато планів на майбутнє – сім’я, ще більше перемог у спорті, але раптово все обірвалось, – поділився керівник Всеукраїнської Федерації фрі-файту та контактних єдиноборств, ветеран-доброволець Валерій Чоботар.- Я ще довго буду думати над тим, ким ця людина була для мене, адже його значення у моєму житті надзвичайно велике. З одного боку, він був одним із найкращих спортсменів, з іншого – дуже близьким другом. У день смерті Ігоря я був на навчанні, тому вимкнув телефон. Коли вийшов, то побачив безліч пропущених дзвінків від дружини Ігоря, його сестри та багатьох друзів. Я знав Ігоря 9 років, а останній раз бачив його живим тиждень тому. Тоді я ще не знав, як все обернеться.

Похорон Ігоря Слюсарчука відбудеться завтра, 8 лютого. Прощання – у Домі скорботи на 10:30, панахида – на 12:00 у церкві Св. Дмитрія, що на вулиці Микулинецька бічна.

  • Теги:
загрузка...

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Яка з представлених у міськраді політичних сил захищає Ваші інтереси?

    Результати

    Loading ... Loading ...