«Терористи» і «контртерористи» із Західної України боролися в Тернополі. На щастя, зустріч сторін закінчилися благополучно, адже хлопці були всього лише комп’ютерними гравцями. Зустрілися любителі моніторних «стрілялок» на чемпіонаті з «Counter-Strike», який в обласному центрі проводять уже не вперше. Суть гри полягає в тому, щоби пройти до визначеного місця та поставити або знешкодити бомбу.

– У грі є дві сторони: терористи та контртерористи, тобто спецназ. Суть гри полягає в тому, що команда, яка грає за терористів, має за визначений час раунду встигнути поставити бомбу, а задача контртерористів полягає в тому, щоб не дати поставити бомбу, але якщо її вже поставили, то щоб розмінувати її. Перша сторона грається до 15 раундів у загальному. Потім команди міняються місцями – ті, хто грали за контртерористів, стають за терористів. І тоді вже до 16 раундів у загальному, – пояснив адміністратор порталу Олександр Бойко.

Спробувати свої сили у «Counter-Strike» приїхали як гравці-початківці, так і професіонали. Дехто навіть захищає честь кращого комп’ютерного «терориста» на всеукраїнському рівні.

– Особисто я граю років десь із 6-8. З моєї команди хлопці грають уже десь 2-4 роки, хто як, – розповів Микола Врублевський, учасник змагань (м. Івано-Франківськ).

У змаганнях з «Counter-Strike» взяло участь 18 команд з 5 областей України. А це, повідомили організатори турніру, значно більше, ніж було на попередніх змаганнях, передає ІНТБ.