Цього року спійманих на хабарях чиновників на Тернопільщині десятки, якщо не сотні. Та це не спиняє нових бажаючих ризикнути свободою заради зайвого долара в кишені. Хабар у розмірі 1000 таких доларів вимагав та отримав керівник відділу органу державного контролю у Тернопільській області.

ХабарНачальник одного з відділів інспекції ДБК у Тернопільській області вимагав у жителя Козівського району хабар за сприяння у прийнятті документів та позитивному вирішенні питання щодо отримання дозволу на початок виконання будівельних робіт по реконструкції магазину продпромтоварів, а також непритягнення до адміністративної відповідальності за самовільне часткове будівництво.

Своє сприяння посадовець «оцінив» у 1000 доларів США. Проте, скористатися незаконно одержаними коштами йому не вдалося. Після отримання неправомірної вигоди зловмисника затримали правоохоронці.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч.4 ст.368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Згідно з санкцією інкримінованого злочину, посадовцю загрожує до 10 років позбавлення волі, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області