Жорстоко побито депутата Тернопільської міської ради. Він в реанімації.

Вчора в обласну лікарню із важкими травмами був доставлений депутат Тернопільської міської ради від ВО «Свобода» Олег Напора. Про це повідомив сьогодні на сесії міський голова Сергій Надал.

– Я спілкувався із головним лікарем. Ті травми, які йому нанесені, свідчать про те, що це може бути кримінальний злочин, що це явне побиття, оскільки там серйозна черепно-мозкова травма. Вночі наш депутат був прооперований. Сьогодні мова не йде про депутата від певної політичної сили. Я говорю як голова міської ради і звертаюся до всіх депутатів, оскільки кожен із нас жива людина і з кожним може щось трапитися подібне. У мене є пропозиція проголосувати зараз за протокольне доручення керівнику міської міліції Андрію Матрифайлу взяти під особистий контроль вивчення і розслідування даної справи і щодня доповідати міському голові про хід роботи і що встановлене, – запропонував мер.

Депутати одноголосно підтримали дану пропозицію. Про самі обставини побиття депутата міському голові відомо не багато.

– Не можу коментувати подробиць, знаю тільки ту інформацію, яку дали його рідні і лікарі. Швидка допомога забрала його із серйозною черепно-мозковою травмою. Сьогодні вночі була проведена операція. Зараз він перебуває в обласній лікарні у реанімації. І ті травми, які йому нанесені, а це в основному травми голови і перелом руки, за словами лікарів і тих представників правоохоронних органів, які були там, швидше за все можуть говорити про те, що це є злочин, що людина не впала, а мав факт побиття, – сказав Сергій Надал.

Де саме трапився інцидент мер не знає.