Про такий намір заявив депутат міськради від партії “Громадянська позиція” Петро Ландяк. Він обурений відмовою мера Сергія Надала відправити у відставку начальника міської архітектурного управління Бесагу. За таке рішення проголосували більше половини місцевих депутатів.

Сергій НадалДетальний план, як депутати виганятимуть скандального чиновника пан Ландяк розписав у соцмережі. Випад опозиційного політика свідчить про те, що у мера немає твердої більшості, натомість є чималенька опозиція:

Висновок перший

Дещо запізніле в часі рішення , однак попередня рада була не спроможна винести подібну справедливу ухвалу. За попередніх п’ять років за сприяння Бесаги відбувалась забудова парків, в багатьох місцях сплюндровано місто порушенням лінії забудови (вул.Купчинського -ринок Мандарин; пр.Злуки, 53-55 -напроти Духовного центру – шопи для сіна, так я називаю трьохповерхову споруду зведену в місці замороженого . ще Негодою В.А.(наступні мери також не давали дозволу), будівництва магазину. До цього переліку можна додати знищення площі Мистецтв та будівництво недопустимого за площею забудови -житлового будинку, біля довгобуду обласна бібліотека, зведення з порушення державних будівельних норм торгового центру біля залізничного вокзалу; Цей перелік можна продовжити багатьма іншими об’єктами, якими Бесага спричинився до псування архітектурного обличчя нашого міста та подальшого загострення і ускладнення транспортної проблеми.

Архітектори відзначають низький професійний рівень пана Бесаги, однак такий начальник управління архітектури якраз і потрібен міській владі.

Тому рішення депутатів було вірним, Депутати від партії “Громадянська позиція” в повному складі його підтримали.

Висновок другий.

Чи призупинення 24 грудня ц.р. Надалом С. рішення депутатів є проявом його сили та як воно вплине на роботу ради? Швидше вважаю -це проявом слабкості, який грунтується на тому , що він не бачить своїх помилок або тут є інша слабкість – не може сміливо їх визнавати.
З іншого боку повторний розгляд даного питання буде серйозним тестом для депутатів від партії “Солідарність” Блоку Петра Порошенка ” та частини депутатів партії “Свободи”, які прагнуть діяти відокремлено від мера.Хочу вірити , що вони здадуть його успішно і ми подолаємо вето мера.

На фото: Тернопільського мера заганяють в кут