Жоден з 8 тернопільських нардепів не зрадив своїй політичній силі. Такий основний висновок перших двох днів парламентських баталій.

У бійках з регіоналами та блокуванні трибуни брали участь майже всі делегати від Тернопільщини. Про це свідчать численні фото та відео. Найбільш гучно про себе заявив поборник тверезості Михайло Головко, який і Табалових із зали виганяв, і президію брав на абордаж, і навіть проти борця Тедеєва пробував застосувати больовий прийом. Його колега Сиротюк також був помітний в свободівських лавах і не пас задніх. Екс-голова облради Кайда поводився більш статечно. Мабуть, відвик від депутатського екстріму.

Другим за активністю серед тернополян був “ударник” Побер. “Культурист” з досвідом постійно був серед блокувальників президії, але, як і його бос, не застосовував свою велетенську міць. Побера з незрозумілих обставин Українська правда зарахувала до потенційних тушок. Але він поки що ні на йоту не дозволяє сумніватися у своїй опозиційності. За це заслуговує на особливу повагу.

Також активність у блокуванні президії проявляли четверо нардепів від Батьківщини – Апостол, Бойко, Деревляний і Стойко. Щоправда, двоє новобранців заплутались з голосуванням за лічильну комісію. Але це дрібниці.

Загалом тернополяни у Верховній Раді показали приємний моноліт. Так тримати!