За те, що сьогодні, 9 травня, відбулося у Львові відповідатиме особисто голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк, – стверджують представники ВО “Свобода”.

Завтра, 10 травня, о 9.00 обласна організація ВО «Свободи» не пускатиме Михайла Цимбалюка в приміщення Львівської облради, що на вул Винниченка. Про це сьогодні, 9 травня, повідомила голова фракції ВО «Свобода» Ірина Сех, – повідомляє Гал-інфо

«За те побоїще з боку правоохоронних органів, яке сьогодні (9 травня|)відбулося у Львові, відповідальність основна лежить на Михайлові Цимбалюку, і він є головним диригентом цієї трагічної комедії», – каже вона.

За її словами, в п’ятницю, 6 травня, заступник голови Львівської облради Валерій П’ятак проводив нараду в облраді, на якій був присутній заступник начальника ГУ МВС України у Львівській області Михайло Курочка, представники прокуратури, які, за словами депутата, «божилися та клялися, що вони не допустять навіть під’їзду червоних прапорів до Львівської області, однак ви ж бачите, як вони не допустили».

Нагадаємо, що сьогодні, 9 травня, на Пагорбі слави «Русскоє єдінство», «Родина» та «Дозор» разом з ветеранами та представниками КПУ розгорнули червоний прапор.