Благодійний аукціон за результатами міського конкурсу «Тернопіль – наше майбутнє» відбудеться сьогодні у палаці культури «Березіль». Початок о 15-ій годині. В якості лотів на аукціоні виставлять кращі творчі роботи дітей – переможців конкурсу.

Як стверджують в мерії, таким заходом Тернопільська міська рада започатковує добру традицію щодо об’єднання зусиль тернополян для популяризації творчості дітей та виховання патріотичних почуттів до рідного міста.

Як стало відомо ZZ, запрошення стати учасником аукціону від міського голови Сергія Надала отримати майже усі керівники підприємств, установ та організацій нашого міста.

«…….Маю честь запросити Вас стати учасником аукціону, підтримати дітей у їхньому професійному творчому ставленні та допомогти втілити кращу дитячу ідею щодо нашого мальовничого Тернополя. Саме нашими спільними зусиллями здійсняться мрії обдарованих дітей…..».

В запрошенні вказаний і рахунок, куди можна переказати кошти. Певно для тих, хто особисто не прийде на аукціон.

Свого часу такого роду аукціон проводив і попередник Надала Роман Заставний. Під час першого і останнього Балу міського голови він із дружиною також продавав дитячі шедеври. Тоді така акція викликала серед громадськості міста двозначну реакцію. Декого обурило, що конвертики для грошей були пронумеровані. Напевне так організатори вирішили прослідкувати, хто на яку суму розщедрився.

Адріана Макаренко