Також проводять конференцію сьогодні тернопільські регіонали. Наскільки вдалою виявилася кампанія по залученню Орестом Муцом в ряди партії влади «успішних людей» покаже остаточна редакція виборчого списку.

Поки що відомо, що список очолить кандидат в мери, заступник голови облдержадміністрації Петро Гоч. На друге місце у списку Партії Регіонів довгий час «сватали» Зеновія Щепановського, але після його заяви про намір балотуватися в мери ситуація змінилася. Скандальний забудівник тепер піде за списком однієї з партій владного пулу і буде виконувати іншу «почесну» місію – технічного кандидата для партії влади.

Хто з «успішних людей», як полюбляє говорити нардеп Муц, займе друге місце у списку ПР ще невідомо. Наприклад, минулого тижня про вступ в ряди партії Януковича заявив колишній депутат облради від БЮТ, директор ВАТ «Галичина», яке займається випуском морозива торгової марки «Ласунка» Мирослав Білик.

Також відомо, що місце у стартовій п’ятірці заброньовано для сина голови облдержадміністрації Віталія Цимбалюка, який віднедавна очолює обласну молодіжку ПР.  Кандидатами до п’ятірки також є давній друг Ореста Муца бізнесмен Автанділ Мдінарадзе, а також, судячи з заяв Петра Гоча, хтось з чільних представників освітянського середовища. Можливо, хтось з тернопільських ректорів. Для них такі кроки не «впєрвой».