Міський голова Тернополя Сергій Надал звернувся до тернополян щодо останніх подій в країні.

Сергій Надал“Чимало наших земляків зараз в Києві – на Майдані, вони беруть участь у протестах, – йдеться у зверненні. Закликаю всіх, хто залишається у Тернополі – допоможіть Майдану ліками, продуктами, теплими речами! Точка збору – намет на Театральному майдані. Передусім потрібні шапки, рукавиці, шкарпетки, шарфи, куртки, ліки від застуди, ліки і матеріали для перев’язування ран.

Вкотре звертаюсь до працівників міліції – не перешкоджати, а допомагати тернополянам добиратись до Києва…

Я звертаюсь до Президента України з проханням скасувати закони, які були прийняті в ручному режимі 16 січня і таким чином створити передумову для діалогу. Подібне звернення вже прийняв мій колега міський голова Сум. Подібне звернення приймає міський голова Івано-Франківська. Ще до нового року міські голови зустрічалися в Тернополі і давали свої пропозиції виходу з цієї кризової ситуації. Я звертаюсь сьогодні до мерів всіх міст України з проханням звернутись усім до Президента України з вимогою скасувати закони, прийняті 16 січня”,  – йдеться у зверненні міського голови Тернополя.

Цікаво, що інші політики з опозиційних партій не поспішають оприлюднювати свою позицію. Керівники місцевих осередків “Батьківщини” та “УДАРу” Василь Деревляний та Ігор Побер зараз перебувають у столиці.