Сьогодні фактично стартувала президентська виборча кампанія. З моменту реєстрації кандидати розпочинають агітацію та розгортають виборчі штаби. Ми спробували дізнатися хто ж буде очолювати штаби головних дійових осіб майбутньої кампанії.

вибори по-тернопільськиЩе задовго до виборів розгорнула виборчі штаби “Батьківщина”. Незмінним керівником обласного партійного штабу є нардеп Василь Деревляний, якому Юлія Тимошенко і цього разу довірила управління кампанією в Тернопільській області. Щоправда, за наполяганням лідерки крім обласного штабу працюватимуть ще й окружні штаби, які розмістять в райцентрах, де знаходяться центри округів. Тимошенко на Тернопільщині крім усього іншого буде опиратися на адмінвертикаль голів райрад та РДА.

Штабом Олега Тягнибока на Тернопіллі доручено займатися керівнику обласної “Свободи”  революціонеру Володимиру Стаюрі. Йому доведеться піднімати підупалий рейтинг Тягнибока та місцевих націоналістів. Допоможе йому у цьому тріумвірат керівників області та 6 голів районів. Загалом “Свобода” може похвалитися майже абсолютним впливом на адмінресурс.

 У лідера соціологічних рейтингів Петра Порошенка адмінресурсу немає. При розподілі посад йому дістала дірка від бублика. Зате народна підтримка у шоколадного магната росте, як на дріджах. Через це бажаючих підсісти у “заповітний вагон” десятки і сотні. Потенційний переможець виборчих перегонів, як стало відомо з неофіційних джерел, зробив ставку на громадського активіста, позафракційного депутата облради Степана Барну. У лютому депутат-регбіст “засвітився”, як організатор візиту Порошенка у Тернопіль.

Штаб Анатолія Гриценка на Тернопільщині представить незмінний керівник його партії “Громадянська позиція” власник гастороному, депутат міськради Петро Ландяк. В останні роки він активно опонує міському голові Сергієві Надалу та свободівській більшості у місті та області.

Таємничий рух “Правий сектор” і Дмитра Яроша, вочевидь, представлятиме відомий у дуже вузьких патріотичних колах підприємець Євген Філь, який засвітився на кількох прес-конференціях як речник ПС.

Штаб ще одного “радикального” кандидата – Олега Ляшка, очолить колишній редактор міської багатотиражки “Тернопіль вечірній” Святослав Півторак, який нещодавно очолив тернопільське відділення партії з вилами.

 У колишньої правлячої партії на Галичині сумна година. Партія регіонів нібито розпустилася, але делегати на останному з’їзді засвітилися. Сергія Тигіпка, очевидно, представлятиме ще не звільнений заступник голови ОДА Юрій Желіховський, який після падіння з огорожі адмінбудинку зламав ногу і досі перебуває на лікарняному. Штабом Михайла Добкіна, якого офіційно висунула Партія Регіонів, з високою ймовірністю доручать управляти ще одному скандальному екс-чиновнику – Петру Гочу. Не виключена також поява в області ще одного представника режиму Януковича – екс-нардепа Ореста Муца, який пробує повернутися в політику через одного з технічних кандидатів.