Нинішня влада, яку не сприймає і не любить більшість укранців, особливо з західної її частини, змушена шукати нових кадрів. Донецьких на всі посади не вистачає. У молодих тернополян, які готові піти на службу до Януковича є шанс повторити “бойовий шлях” пластуна Петра Гоча та інших галичан, які знайшли чиновницьке щастя в лавах регіоналів.

Петро Гоч і Валентин Хоптян ховаються від свободівців в теплицях ФірташаОголошено конкурс із добору кандидатів до президентського кадрового резерву “Нова еліта нації” у 2013 році.

“Оголошується конкурс з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву “Нова еліта нації” у 2013 році. Президентський кадровий резерв “Нова еліта нації” формується з метою добору та підготовки до роботи у сферах державного управління, що мають пріоритетне значення для досягнення цілей соціально-економічного розвитку, найбільш обдарованих громадян України”, – йдеться у повідомленні.

До участі в конкурсі допускаються українці, які на день подання документів не досягли сорока років, відповідають установленим законом вимогам для вступу на державну службу, а також: вільно володіють державною мовою та однією з мов Європейського Союзу; мають повну вищу освіту; мають стаж роботи не менше десяти років (у тому числі не менше п’яти років стажу державної служби та/або служби в органах місцевого самоврядування, із них не менш як три роки на керівних посадах, чи не менше п’яти років стажу на керівних посадах у відповідних сферах соціально-економічного розвитку).

Прийом документів здійснюється відповідними територіальними органами Нацдержслужби України за місцем проживання особи з 25 березня до 1 травня.

На фото: Важка служба: можна отримати по губах