До початку нового театрального сезону 2011-2012 років провести ремонт сцени. Щоправда за позабюджетні кошти. Таке доручення отримав директор театру від гуманітарного заступника губернатора Петра Гоча.

Крім того, до 1 березня необхідно впорядкувати малу сцену, яку планується використовувати для  експериментальних театральних проектів і літературно-мистецьких зустрічей. А ще
Петро Гоч вважає за доцільне відновити фестиваль «Тернопільські театральні вечори. Дебют». Та збільшити виїзні та гастрольні вистави, що в підсумку мало б призвести до зростання доходів від діяльності театру. Водночас Петро Гоч зазначив, що влада не буде втручатися  у репертуарну політику театру. Однак, на його думку, необхідно приділяти увагу вдосконаленню театрального менеджменту.

Про це повідомляє офіційний сайт обласної державної адміністрації. Щоправда тут жодного слова немає про те, що ж стосовно усіх цих накреслених владою завдань думає керівництво чи колектив драматичного театру. Єдина надія в тернопільських акторів тепер на обіцяних 10 соток.