Як стало відомо “За Збручем”, новий керівник ” Батьківщини” Арсеній Яценюк дав розпорядження в місячний термін об’єднати фракції “Батьківщини” та “Фронту змін” в місцевих радах.

Заставний, Яценюк, БатьківщинаУ міський раді обласного центру найпростіший спосіб для виконання вказівки лідера – перейменування фракції “Фронту змін”, до складу якої входить 5 осіб. Обрані за “липовим” списком “Батьківщини” Сергій Кирик та Олексій Сандій фракції не створили та давно виключені з партії з “вовчим білетом”.

Щоправда, й тут у Деревляного з Заставним можуть виникнути проблеми. 3 з 5 “фронтовиків” на чолі з головою фракції Петром Гринчишиним більше року тому відкололися від Заставного. Працюючи на посадах у комунальних структурах Надала, чиновники-депутати Кузьма (водоканал), Мастюх та Гринчишин (електротранс) синхронно голосують з однопартійною “свободівською” більшістю. Сумнівно, щоб ці депутати мали бажання йти в “Батьківщину”.

Не виключено, що Заставному, щоб виконати розпорядження Яценюка, доведеться виходити з фракції Гринчишина і створювати нову депутатську групу, куди увійде він та ще один “фронтовик” Тарас Юрик. Ймовірно, що також до цієї групи приєднається Марія Баб’юк з УНП, яку пов’язують давні дружні відносини з нардепом Деревляним.