У Козівському районі рятувальники провели пожежно-тактичне навчання в приміщенні відділення ТД ВАТ «Укртелеком». Про це повідомили в територіальному управлінні ДСНС.

27 березня 2013 року, рятувальники 18-ї пожежно-рятувальної частини провели пожежно-тактичне навчання з гасіння умовної пожежі в приміщенні відділення ТД ВАТ «Укртелеком». Згідно із тактичним задумом, внаслідок короткого замикання електропроводки виникла пожежа в підвальному приміщенні об’єкту. Працівник установи за телефоном «101» повідомив про подію пожежно-рятувальну службу, після чого туди було одразу направлено пожежно-рятувальний підрозділ. Вогонь швидко  розповсюджувався, виникла загроза поширення пожежі по всіх приміщеннях.

У ході навчань відпрацьовано дії працівників об’єкту відповідальних за пожежну безпеку щодо своєчасного оповіщення про пожежу, евакуації відвідувачів та робочого персоналу, запобігання поширенню вогню та локалізації полум’я первинними засобами пожежегасіння.

Рятувальники, у свою чергу, провели розстановку сил та засобів, передбачених для ліквідації такого роду пожеж, здійснили бойове розгортання із прокладенням магістральних ліній для локалізації та подальшої ліквідації умовної пожежі, в складі ланки ГЗДС провели евакуацію людей, які на той час перебували в приміщенні. Також, відпрацьовано прийоми надання долікарської допомоги одному умовно потерпілому, виявленого на місці події.

Основна мета заходу – тренування особового складу щодо ліквідації пожеж на об’єктах з цілодобовим перебуванням людей та вдосконалення взаємодії між підрозділами Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області та іншими оперативними службами міста.