Юлія Тимошенко задумала провести в партії «велике прання».

Тимошенко, Деревляний, Зарваниця, БатьківщинаДві виборчі кампанії в цьому році продемонстрували падіння рейтингу леді Ю. Аби за декілька років вона могла боротися хоча б за прем’єрське крісло, партії потрібні зміни менеджерів. Тому Тимошенко вирішила змінити голів всіх організацій в областях.

Дехто з них вже пішов із Турчиновим і Яценюком, та дехто вперто тримається за крісло. Зрозуміло, що Юлія Володимирівна хоче поставити в областях не лише вірних їй людей, але й тих, хто зможе забезпечити партію фінансами. Крім того, до кардинальних кадрових перестановок Юлію Тимошенко підштовхнула серйозна заява Андрія Кожемякіна, який відповідає за безпеку. Він поклав на стіл Тимошенко докази того, що у всіх областях керівники після революції продавали посади. При цьому за грошима на партію їхали до Києва.

В Тернопіль Тимошенко хоче відправити керувати свого давнього знайомого Віктора Аніна, який народився в Кременці. Він вже кілька років покривав витрати беззмінного Василя Деревляного.

Подейкують, що Деревляному дозволили обрати місце, де він хотів би працювати після звільнення. Та апетити Василя Тимофійовича лише розсмішили партійних босів. Деревляний, начебто, заявив, що не проти стати головою обласної адміністрації або заступником міністра.