Структура “Правий сектор”, яка виступає за силову революцію у країні, запрацює у Тернополі.

у Тернополі Тризуб Бандери створить власний Беркут– Якщо не сьогодні, то точно десь у найближчий час ми її у нас створимо, – каже голова обласного осередку ВО “Тризуб” ім. С. Бандери Василь Лабайчук. – “Правий сектор” – це об’єднання декількох правих націоналістичних організацій з метою, аби змінити ситуацію на самому Майдані із “дискотечної” на справді революційну. Бо ж люди приїжджають до столиці робити революцію, а їм тут музику пропонують… Якщо революція — то революція повністю, а не, наприклад, лише довибори у Верховну раду…

Намет “Правого сектору” уже не перший тиждень функціонує на київському Євромайдані. Основна маса його активістів наразі базується у будинку Профспілок.

– На сьогоднішній день головна функція нашого сектору — пропаганда революційної ідеології, – уточнює голова місцевого “Тризубу”.

У Тернополі натомість згадана структура діятиме як пункт мобілізації бажаючих долучитися до столичного правого руху Євромайдану.

Координатором “Правого сектору”, який, окрім столиці, діє у Львові та Івано-Франківську, – є голова центрального проводу ВО “Тризуб” Андрій Стемпіцький.

– Додам, що правий сектор створювався зокрема для того, аби показувати владі силу народу. Нас навіть називають “Беркутом Євромайдану”, – зазначає Василь Лабайчук. – Правда, силова зміна влади — не обов’язкова. Але якщо Україну здадуть із потрохами — у нас іншого шляху не буде, пише 20 хвилин

Статті на тему: