Президент хоче мати свого прем’єр-міністра і тримати під своїм контролем виконавчу владу в країні! Для цього йому потрібна парламентська більшість. Президент, очевидно, забув, що в Україні відновлено парламентську республіку. А при ній за економіку, освіту, медицину, соціальну сферу, реформи в країні відповідає прем’єр-міністр, призначений парламентом. Президент до цього немає жодного стосунку!

– Чи можна щось будувати на неправді? Переконаний, – ні! – заявляє кандидат в народні депутати від партії «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)» Петро Ландяк. – З чого починається велика брехня? Звичайно – з малої, часто нібито дрібної неправди.

Можливо, з добрими намірами нам обіцяли зупинити війну 25 травня. Результат – обманули.  Щось не розрахували, чи просто використали цю обіцянку, як передвиборчу технологію? Адже війна продовжується.

– Мене люди часто запитують, чи ми в блоці Петра Порошенка. Я їм відповідаю – блоків, як суб’єктів виборчого процесу, – немає! Вони не передбачені виборчим законом, – пояснив Петро Ландяк.

Виникає тоді просте питання: для чого партію називати «блоком»? Це знову благі наміри, чи чергові виборчі маніпуляції?

– Переконаний – це саме маніпуляції, які використовують для здобуття ще однієї гілки влади, – заявляє кандидат в народні депутати Петро Ландяк.

Найвища преставницька влада Президентом вже отримана, однак проблем, нерозв’язаних ним – багато, наголошує кандидат. Передусім, не забезпечено оборону країни. Не дотримуються права і свободи громадян, адже закони у нас і далі не діють. А саме ці завдання є найголовнішими для Президента. Про це йдеться у ст. 102 і 106 Конституції України.

– Президенту хочеться повної влади, – заявляє Петро Ландяк. – Тобто, він хоче мати свого прем’єр-міністра і тримати під своїм контролем виконавчу владу в країні! Для цього йому потрібна парламентська більшість.

Президент, очевидно, забув, що в Україні на даний час діє не президентсько-парламентська форма правління, а відновлено парламентсько-президентську, зауважив кандидат в народні депутати Петро Ландяк. При ній за економіку, освіту, медицину, соціальну сферу, реформи в країні відповідає прем’єр-міністр, призначений парламентом. Президент до цього немає жодного стосунку!

–  Не буде добра українському народові від концентрації Президентом всієї влади! – заявляє Петро Ландяк. – Ми вже двічі за час новітньої історії це проходили. Насувається узурпація влади, нехай і в законний спосіб. Якщо це відбудеться, тоді не буде противаги однієї гілки влади – іншій. А це погано. Тому суспільство має на цим серйозно задуматись. Ще не пізно…