На навчальному пункті навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Тернопільської області відбувся черговий дванадцятий випуск слухачів.

23 новоспечених фахівців МНС упродовж 4-місяців навчалися за направленнями відповідно до державного стандарту професійно-технічної освіти. До курсу входили теоретично-практична підготовка та виробнича практика, яку вони проходили безпосередньо у підрозділах.

По завершенню навчань рятувальники в урочистій обстановці отримали свідоцтво про закінчення курсу первинної підготовки з отриманням робітничої професії пожежного-рятувальника.

За словами викладачів курсу, слухачі зарекомендували себе з позитивної сторони. Із закінченням курсів, рятувальників привітав начальник Управління МНС в області Євген Лукавий, зазначивши, що обрали вони далеко не простий життєвий шлях, зате почесний. Начальник Управління побажав їм гідно і мужньо виконувати свій обов’язок, а день, коли вони одягнули погони, визнав першим їхнім подвигом.

До слова – начальний пункт Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Тернопільської області, з початку свого заснування, провів навчання за програмою первинної профпідготовки близько 300 кандидатів на службу в органах МНС.

Навчально-методичний центр Управління діє протягом шести років. За цей проміжок часу пройшли курс навчання за програмою первинної профпідготовки близько 300 кандидатів на службу в органах МНС.