гусятин рдаНовим головою Гусятинської РДА призначено Олександра Собаня, який раніше обіймав посаду заступника голови РДА.  Про це йдеться в розпорядженні глави держави, оприлюдненому на сайті президента. 

У віданні майбутнього голови були гуманітарні питання. За освітою новий керівник Гусятинщини вчитель. Уродженець Миколаївщини навчався в Кам’янець-Подільському педінституті. Цікаво, що до обрання головою райради цю гуманітарну посаду займала дружина тернопільського губернатора – Надія Хоптян. 
Ми розповідали, що раніше головним претендентом на посаду голови Гусятинської РДА був ставленник нардепа  та екс-голови Тернопільської ОДА Ярослава Сухого – Ярослав Угляр. Цю посаду йому було обіцяно після того, як посаду голови РДА залишив Степан Турецький. 
Саме Угляра завчасно призначили першим заступником голови РДА. Однак через певний час сімейство Хоптянів, очевидно, розчарувалося у здібностях екс-власника(?) ресторану “Орися” і зробило ставку на іншого віце-голову РДА Олександра Собаня.  Це сталося в період підготовки до святкування в Гусятині Дня Незалежності. Напередодні свята обласна влада зініціювала реконструкцію методом “народної будови” місцевого стадіону. 
Не виключено, що Собань краще проявив організаторські здібності, або ж був більш “покладистим” до вказівок голови райради. Саме Надію Хоптян вважають реальним керівником Гусятинщини і призначення нового голови РДА ще більше посилить її вплив на ситуацію в районі. 
Таким чином, в уже третьому районі, який входить у віртуальний Теребовлянський виборчий округ на вибори ВР, призначено керівника з середовища Валентина Хоптяна. Наближаються вибори?