В селищі Козова Тернопільської області та в селі Городенка Івано-Франківської області відкрилися сучасні транспортні центри, які вже сьогодні створили понад 220 робочих місць. Розширення логістичної інфраструктури – це ще один крок до підвищення ефективності виробничих процесів компанії та розвитку регіону за рахунок створення нових робочих місць і надходжень до місцевих бюджетів.

Мрія Агрохолдинг розвиває бізнес на Тернопільщині На сьогодні «Мрія Агрохолдинг» володіє найбільшим парком сільськогосподарської та логістичної техніки в регіоні, розрахованої на обробіток 300 тис. га землі. Кожна з 1800 машин, наявних у компанії, – це робоче місце для щонайменше однієї людини.

«Дякуючи довірі наших пайовиків, ми ось уже 20 років постійно збільшуємо землі під обробітком. Територіально земельні активи розміщені на значній відстані один від одного. Зручна логістика грає мало не найважливішу роль для їх ефективного і якісного обробітку. Таким чином у місцях нашої присутності ми поступово створюємо логістичні вузли. Тут розміститься техніка, обладнання, запчастини, провідних світових виробників. Окрім цього зберігатимуться ресурси для обробітку – засоби захисту рослин, добрива, паливно-мастильні матеріали. Професійні механіки цілодобово здійснюватимуть ремонт та обслуговування машинно-технічного парку. Кожна з баз в Городенці та Козові налічуватиме від 50 одиниць сільськогосподарської та 20 одиниць логістичної техніки», – зазначив Владислав Луговський, директор з виробництва «Мрія Агрохолдинг».

Мрія Агрохолдинг розвиває бізнес на ТернопільщиніНа нових базах працюватимуть мешканці Козови та Городенки. На сьогодні підібрано більш як половину працівників, серед яких, водії, інженери-механіки, медперсонал та адміністративні працівники. «Мрія» забезпечує достойну заробітну платню, постійно підвищує професійні знання та здібності працівників, допомагає реалізувати професійний та особистий потенціал.

Керівник управління автотранспорту та спецтехніки агрохолдингу «Мрія» Олег Одижинський розповів розвиток транспортного вузла: «Обидві бази зараз розвиваються, вдосконалення проходить за різними напрямками. Спеціально для зручності в роботі будуємо нові бокси, склади, майданчики для шиномонтажу, ангари для найбільших у світі тракторів, склади. Повністю реконструюємо офіси для адміністративного персоналу. Наші люди не тільки працюватимуть з якісною технікою, а й відпочиватимуть у добре оснащених гуртожитках. Крім того, кожна база матиме їдальню, душові кімнати, гардероб, кімнати відпочинку».

«Наші люди – це основа нашого успіху, важливість їх роботи не може бути оцінена тільки грошима. Ми працюємо над тим, щоб вони відчували впевненість у завтрашньому дні, значимість в процесі відродження краю, могли піклуватись про сім’ю та виховувати дітей на своїй Батьківщині. Це є частиною нашої соціальної відповідальності та обов’язком, як провідного підприємства регіону», – додав Владислав Луговський.