Протягом 2011 року відбулося 3 сесії Тернопільської обласної ради. Рекордною із них стала друга – 40-ва сесія, яка зібралась аж 10 пленарних засідань, одне з яких не відбулося. Депутати прийняли 187 рішень, з яких 20 стосувалися питань бюджету.

Про це сьогодні на підсумковій прес-конференції повідомив голова облради Олексій Кайда.

У переважній більшості усі 92 депутати постійно брали участь у роботі сесій. Але є й такі, котрі відверто ігнорували засідання.

– Є у нас один унікальний чоловік, який жодного разу не взяв участі в пленарних засіданнях Тернопільської обласної ради. Але тернополяни не можуть його забути, тому що його біг-борди висять всюди – це Юрій Васильович Чижмарь («Єдиний центр» – прим. авт.), котрий жодного разу на пленарних засіданнях не був в цьому році, – зауважив очільник обласного парламенту.

Лише два рази з’явився на сесії депутат Юрій Токаренко («Наша Україна»). І тільки по чотири рази взяли участь у роботі обласної ради Федір Шевчук («Наша Україна») і Степан Левчук («Єдиний Центр»).

Загалом ж Олексій Кайда позитивно оцінив роботу Тернопільської обласної ради. На його думку, за 2011-й рік було зроблено не мало.

– На велике щастя, обласна рада працює, якби комусь цього не хотілося. Обласна рада функціонує. І я думаю, що у подальшому ми будемо також плідно працювати і в наступному році, який ми почнемо із прийняття бюджету на 2012 рік, – зазначив голова облради.

Очікується, що бюджетна сесія облради відбудеться 4 січня. А 5 січня планують затвердити бюджет на 2012 рік і на сесії Тернопільської міської ради.

Читайте також:

Що забув в Тернополі заступник київського губернатора?