Свого часу Ульянов-Ленін вивів химерну формулу, що «комунізм це радянська влада плюс електрифікація всієї країни». В Галичині «привид комунізму» блудив лише 60 років, тому, напевне, не встиг виконати ленінського заповіту.

Тому українська влада мусить допрацьовувати за комуністів. На Тернопіллі про хорошу ленінську ініціативу згадав голова ОДА Валентин Хоптян. Питання освітлення міських і сільських вулиць він підняв ще під час свого першого виступу. Сьогодні високопосадовець конкретизував завдання для підлеглих.

«До 31 березня ми повинні забезпечити освітлення кожного села та селища Тернопільської області», – наголосив губернатор під час наради, за участю керівництва районів області та структурних підрозділів облдержадміністрації.

Керівник області дав відповідне доручення головам районних державних адміністрацій, наголосивши, що це питання перебуває на його особистому контролі.

Для забезпечення освітлення населених пунктів області голова обласної державної адміністрації пропонує використати світлотехнічне обладнання, виготовлене на підприємстві «Ватра».