Сьогодні голова облдержадміністрації Валентин Хоптян вручив ключі від автомобілів «Славута» вісьмом інвалідам Великої вітчизняної війни та інвалідам з дитинства.

Вітаючи присутніх, голова облдержадміністрації визнав, що таку допомогу від держави ці люди мали б отримати значно раніше, повідомляє прес-служба ОДА. І вони заслужили її – хто у боях, визволяючи нашу батьківщину від фашистів, хто на трудовому фронті.

Валентин Хоптян зазначив, що певний час фінансування програми вручення автомобілів інвалідам, які за висновками лікарів потребують засобів пересування, було призупинено:

– Зараз маємо в Україні нову владу, – каже керівник області, – фінансування програми поновилося, а поліпшення життя та добробуту найуразливіших верств населення є пріоритетним напрямком соціальної політики нашої держави.

Голова облдержадміністрації відзначив, що лише останнім часом (наприкінці минулого року та на початку нинішнього) вже 38 інвалідів Великої Вітчизняної війни та інвалідів  з дитинства одержали безкоштовно та на пільгових умовах легкові автомобілі «Славута». З них сьогодні було вручено 8 легківок.