Майбутнє Тернопільської області полягає у розвитку інформаційних технологій та власної виробничої сфери. Так вважає заступник голови обласної ради Олег Боберський.

Боберський Олег“Переконаний, що результатом реформ має стати реальне зростання доходів громадян. Це можна досягти тільки завдяки зростанню економіки”. – говорить політик.

“Зараз бачу майбутнє області у розвитку інформаційних технологій та виробничій сфері. Шлях до успіху у цих галузях лежить у ліквідації корупційних перешкод, запровадженні електронного самоврядування, прозорості бюджетування. Тоді з’являться інвестиції та гранти на реалізацію амбітних проектів. У цьому плані за приклад треба взяти Львів, який став потужним ІТ-центром України”. – вважає Олег Боберський.

“Тому нам необхідно робити ставку на якісну освіту в тих галузях, де наші діти можуть бути конкурентоздатними на ринку праці, в тому числі міжнародному”, – пропонує Олег Боберський.

За словами політика, якщо раніше головними ресурсами країн були корисні копалини, то завтра ключовим буде інтелектуальний ресурс.

“Людина зі знанням азів комп’ютерного програмування та вільним володінням іноземної мови може мати високу заробітну плату та забезпечити високі стандарти для себе та власної родини, не відходячи від монітора комп’ютера. – розповідає Олег Боберський. – За освічених тернополян треба боротися. Для цього необхідно перепрограмувати систему місцевої освіти на якісне викладання комп’ютерних дисциплін та іноземних мов, істотно покращити технічне забезпечення навчального процесу та запровадити систему стимулювання талановитих учнів та вчителів”.

Найбільший ресурс для розвитку місцевої освіти політик вбачає у Тернополі.

“Якщо ми це зробимо в найближчі роки, то вдасться переламати неприємну традицію обласного центру з найнижчими в Україні зарплатами”. – говорить Олег Боберський.

Олег Боберський балотується у Тернопільську обласну раду від “Об’єднання “Самопоміч” по округу №50, який знаходиться в обласному центрі і охоплює вулиці Тарнавського, Київська, 15 квітня, Пушкіна, Б.Лепкого, Братів Бойчуків, Чалдаєва, Смакули, Яреми, Головацького та Овочевої.