Книжковий фестиваль “Джура-фест” завершив свою роботу. На закритті фестивалю побував заступник голови Тернопільської обласної ради Олег Боберський, який передав учасникам книжкової феєрії вітання голови обласної ради та подякував організаторам і учасникам.

Пан Боберський висловив подяку особисто натхненнику фестивалю, керівнику видавництва «Джура» Василю Ванчурі за проведену роботу, надану тернополянам та гостям міста можливість ближче долучитися до красного письменства, поспілкуватися із авторами та видавцями і просто придбати книгу.

«І хоча нинішній цивілізаційний розвиток передбачає використання суспільством інформаційно-комунікативних технологій, книги залишаються запорукою морального та культурного становлення особистості, гуманізації та гуманітаризації освіти, національного відродження. Адже книга – це унікальний, історично сформований універсальний засіб збереження і передачі в часі й просторі суспільних надбань та цінностей. Разом з тим вона впливає на найтоншу сферу людини – на її духовний світ. Тож низький уклін вам за те, що пропагуєте її – це велична і почесна місія», – сказав Олег Боберський.

До слова, книжковий фестиваль «Джура-фест» відбувається у Тернополі за сприяння обласної ради вже третій рік поспіль.