У тернопільському ресторані «Оскар» музиканти, не зважаючи на російське вторгнення в Україну, продовжують прославляти офіцерів-агресорів, пишуть “Тернополяни”.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав відомий громадський діяч Віктор Долішній.

«Вчора, 13 лютого 2015, в Тернополи, в ресторані “Оскар” музиканти сє образили, шо їх знімали на айфон )))) а пєсня какая славная! вопше!», – написав пан Віктор. А знімали музикантів «ресторанного» жанру у той момент, коли вони виконували пісню «Господа афіцери». Нагадаємо, що тексті є так і слова: Офицеры, офицеры, ваше сердце под прицелом. За Россию и свободу до конца. Офицеры, россияне, пусть свобода воссияет, Заставляя в унисон звучать сердца». Автором пісні є Олег Газманов, який відзначився участю у новорічному телешоу на каналі «Інтер». Цей ефір з антиукраїнським виступами викликав бурхливу і протестну реакціюв українському суспільстві.

До речі, ресторан «Оскар» – наступник «ковбойського» бару «777». Після закриття цього «богемного» місця, власник Костянтин Станько анонсував появу нового, більш пафоснішого закладу. Кілька років після того відбулось відкриття «Оскару». Та як бачимо, репертуар музикантів не змінився.

[youtube1]-9TB-JRPqTg[/youtube1]