У Тернополі стартувала акція «Великодня скринька». Її ініціювали працівники благодійного фонду «Карітас». Вони виготовили близько чотирьохсот невеликих паперових коробочок для збору коштів на подарунки одиноким і малозабезпеченим.

«Великодні скриньки» пропонують всім охочим. Їх необхідно наповнювати добровільними пожертвами протягом всього періоду Великого посту. По завершенні акції за зібрані гроші придбають кошики з великодніми харчами для малозабезпечених та одиноких людей. «Коробочки під назвою «Великодні скриньки можна отримати на всіх парафіях. Суть акції в  тому, що людина в чомусь обмежує себе та віддає зекономлене у скриньку. Це триває упродовж Великого посту. Акція завершиться перед Пасхою. Саме тоді будуть закуплені продуктові набори на малозабезпечених і одиноких людей», – каже керівник  соціального проекту Тернопільського  благодійного фонду «Карітас» Роман Галак.

Акцію «Великодні скриньки» проводять у Тернополі упродовж чотирнадцяти років поспіль. Минулого року таким чином назбирали 15 тисяч гривень. Завдяки цій сумі вдалося допомогти кільком сотням малозабезпечених людей. Долучитися до доброї справи може кожен.

Софія Романська