Міжнародний пробіг на ретроавтомобілях відбувся цими вихідними на Тернопільщині. Це дійство зібрало майже сімдесят унікальних машин. Приїхали гості не лише з різних областей України, а й із сусідніх держав. Учасники ралі відвідали історичні місця Тернопільщини. А завершився ретро-пробіг виставкою ексклюзивних автомобілів на Театральному майдані на Театральному майдані у Тернополі.

В експозиції ретро-автомобілів – машини голлівудських акторів, Президента Сполучених Штатів Америки. Очолила міжнародний пробіг ретро-автівок справжня легенда – Ягуар 1968 року.

«Думаю, кожному було цікаво побачити цю ретро-машину. Колись цей автомобіль Президент США Річард Ніксон подарував радянським керманичам. Також на виставці багато й інших цікавих ретро-автомобілів. Багато вітчизняних ЗАЗів. Нам дуже приємно, що нашу виставку відвідало так багато гостей із сусідніх країн, є люди з Польщі, Білорусії, Литви. Багато-хто вже питає, коли можна приїхати ще. Думаю, такі заходи багато означають для промоції регіону та популяризації історичних пам’яток», – відзначає віце-президент автобанклубу Роман Фернеза.

Виставка ретро-автомобілів особливо зацікавила дітей і молодь. А в декого з’явилося бажання придбати собі ретро-авто і долучатися до таких заходів повноцінним учасником.

Ралі на ретро-автомобілях тривало три дні за маршрутом: Тернопіль – Микулинці – Підзамочок – Бучач – Теребовля – Тернопіль. Потім усі учасники зібралися на Театральному майдані. За три дні учасники ретро-ралі відвідали більше двадцяти історичних місць Тернопільщини. Організатори дійства планують наступного року зробити цей захід ще більш масовим.