Міліція, місцева самооборона та Автомайдан вдруге об’єднуються. Патрулюватимуть місто цілодобово з 28-го квітня, бо саме тоді чекають хвилю провокацій.

Про сценарій заворушень у Львові, Франківську та Тернополі кілька тижнів тому, на своїй сторінці у Фейсбуці, розповів нардеп Геннадій  Москаль. 28 квітня, у день створення дивізії СС «Галичина» Західну Україну планують показати, як неонацистську. Для цього підготовані люди організовуватимуть марші центром міста з закликами до поділу України.

“Є інформація, що готуються якісь провокації, щоб показати, що Галичина, зробити таку картинку для ЗМІ російських, що якісь протистояння є, щоб спровокувати ситуації”, – каже начальник обласної міліції Василь Облещук.

Ті хто провокуватиме – не українці. За словами народного депутата, на Західну Україну вже приїхало близько тисячі підготованих російськими спецслужбами осіб. Їхали поодинці, як туристи. В міліції просять, якщо біля вас нещодавно поселилась підозріла людина – повідомте.

“Звертати увагу хто проживає, переміщення людей, якщо десь з’являються невідомі або ті, хто викликає підозру – негайно інформувати дільничного інспектора чи районний відділ міліції, щоб ми оперативно виїхали і з’ясували мету перебування”, – зазначив Василь Облещук.

28 квітня правоохоронці разом з активістами, самообороною, Автомайданом і навіть священиками – охоронятимуть місто разом. Посилено працюватимуть і на травневі свята, повідомляє ІНТБ.