Молоді, амбітні, а головне – активні у громадському житті люди влаштували у Тернополі зустріч твіттерян #TwiTerEvent.

Подібний захід у нашому місці проходить уже вдруге. Цього разу він припав на 21-22 січня. Місцем проведення #TwiTerEvent обрали ТРЦ “Подоляни”, повідомляє “20 хвилин”.

– Кожної секунди у світі реєструються 11 користувачів Twitter, – каже ведучий заходу Іван Омелян. – Найбільшим досягненням Twitter-спільноти в Україні, як на мене, є контроль за останніми виборами. Саме користувачі цієї мережі першими дізнавалися про все, навіть про порушення, які чинилися на різних дільницях.

Під час зустрічі тернополяни-твіттеряни та їхні друзі із Чернівців і Вінниці, навіть Білорусі, заслухали чимало доповідей про те, як на всі події у світі нині впливають соціальні мережі, зокрема Twitter, а відтак – як це могли б використати українці. Передбачені у програмі і розваги – боулінг, більярд, участь у грі “Мафія”, тематична вечірка. Мають прийти до твіттерян і гості – мер Тернополя Сергій Надал, голова облради Олексій Кайда та інші політики.

– У Тернополі є близько 700 активних твіттерян, – розповідає регіональний координатор Громадської Асамблеї України Володимир Ханас. – Це якщо рахувати окремих осіб, адже свої сторінки у Twitter мають ще й деякі державні установи, організації, місцеві ЗМІ.

До речі, 46-річного громадського діяча місцеві твіттеряни жартома називають своїм гуру, тобто не зовсім учителем, а тим, хто направляє і живить пробудження учнів.

– Нині відбувається неформальна конференція користувачів соціальних мереж, – додає він. – Ми хочемо, аби ці люди познайомилися особисто, аби нас побачили представники інших міст, де такі заходи ще не відбувалися. Тернопіль у цьому плані йде попереду, тож до нас звертаються, аби перейняти досвід, – у тому числі щодо проведення таких зустрічей.

Натомість на 22 січня організатори запланували квест “Файне місто Тернопіль”. На неділю також запланували зв’язок із Донецьком. Адже там теж саме у ці вихідні відбувається подібне “збіговисько” твіттерян.