Тернопіль готовий до початку опалювального сезону зазначають у Тернопільміськтеплокомуненерго. Протягом літа відремонтували один кілометр 213 метрів тепломереж. 23 котельні із 39 переведені на автоматичний режим роботи.

Теплові пункти встановлять у школах ще цього рокуЗгідно з розпорядженням міського голови, опалювальний сезон у місті розпочнеться 15 жовтня. Увімкнути опалення раніше можуть, коли середня добова температура протягом трьох днів становитиме плюс вісім градусів. До такого у «Тернопільміськтеплокомуненерго» готові.

Крім того, подорожчає опалення. Зараз тарифи не обґрунтовані, кажуть комунальники. «На даний момент населення боргує підприємству за надані послуги більше 20 мільйонів гривень. А саме підприємство боргує аж 70 (!) мільйонів за газ. Крім того, нараховано 50 млн. грн. різниці в тарифах, тобто держава повинна повернути ці кошти нашому підприємству. Ми у свою чергу ці 50 мільйонів повинні перерахувати газовикам за газ» – каже начальник виробничо-технічного відділу «Тернопільміськтеплокомуненерго» Віталій Гребенюк.

На початок опалювального сезону тарифи не зростуть, але в підприємстві вже підготували економічно обґрунтовані тарифи і подали їх на розгляд комісії.

Минулого року тепловики відмовлялися включати тепло через борги. Тоді Сергій Надал з підлеглими особисто зривали пломби на міських котельнях.