Третій обласний молодіжний форум пройде на Тернопіллі 29-30 червня. Лідери громадського руху з Тернополя та районів області зберуться у таборі «Сокіл», що у селі Чорний Ліс, Збаразького району.

Valeriy_ChobotarДва дні вони проведуть в інтелектуальних дискусіях, обміняються досвідом та ідеями для нових проектів. Крім того, кращих молодих лідерів нагородять відзнаками облдержадміністрації під час відкриття форуму 29 червня о 12.00.

– На форум ми запросили кращих представників молодіжного руху із кожного району та представників молодіжних громадських організацій, – розповів Ігор Чорний, начальник відділу сім’ї та молоді ТОДА. – Під час заходу працюватиме декілька секцій. Буде інструкторсько-методичний семінар з військово-патріотичного виховання «Кузня захисників України». Проведе його «кіборг» Валерій Чоботар.  Друга секція – розвиток молодіжного громадського руху у районах та громадах області. Різних громадських організацій маємо багато  в Тернополі, а по районах їх мало, тому хочемо цей напрямок активізувати саме в районах області. Третя секція – розвиток студентського та учнівського самоврядування. На другий день будуть тренінги: основи розробки та написання молодіжних проектів, фінансовий менеджмент молодіжного проекту та інформаційний супровід молодіжного проекту. Також заплановані вечір бардівської патріотичної пісні, перегляд фільму «Добровольці Божої чоти», вишкіл з основ користування стрілецькою зброєю і тактичної медицини, турнір з пейнтболу.

Ольга Трач