Нові деталі резонансної дорожньо-транспортної пригоди, яка трапилася 31 грудня минулого року на Хмельниччині і яку пов’язують із губернатором Тернопільщини Валентином Хоптяном, озвучив народний депутат Василь Деревляний сьогодні на прес-конференції.

Як уже повідомлялося, є свідчення очевидців, в тому числі і депутата облради Василя Хомінця, що 31 грудня керівник області пересувався містом саме цим джипом.

– Спочатку був на ярмарку, потім у ресторані «Хутір», де святкував Новий рік з головами РДА. Далі, дорогою додому, з Тернополя до Чемеровець, завітали в один із відпочинкових закладів у Скалаті. На прес-конференції голова ОДА казав, що виїхав до Києва о 13.30. Але з 14 до 15 він ще перебував у ресторані «Хутір». Ми маємо офіційне підтвердження від працівників. І коли він сказав, що їхав за  маршрутом Чемерівці-Хмельницькій і на Житомир – це також неправда, – заявив нардеп.

За словами Василя Деревляного, між 16 і 17 годинами у село Вікторівка (звідкиля родом В.Хоптян) в’їхало три джипи, які біля 19 години звідти виїхали. Це підтверджують і журналістські розслідування, і свідчення односельців.

До речі, за “довгий язик”, як стверджує нардеп, деякі селяни сьогодні зазнають тиску.

– Деякі сусіди від того дня, коли вони дали коментар тому чи іншому каналу, декого із них до сьогоднішнього дня вже не бачать в селі. Або вони виїхали кудись до родичів, щоби не піддаватися тиску… – повідомив пан Деревляний.

Після 19.00, за його інформацією, після святкування вдома у Хоптяна, кортеж виїхав у напрямку Гусятина.  Відзначення Нового року мало продовжитися в селі Васильківці у одного із поважних місцевих фермерів. А це, говорить Василь Деревляний, вказує на те, що у Київ Хоптян їхати не збирався.

– Мені дуже дивно, що в цьому екскорті немає друга Хоптяна – голови Теребовлянської райдержадміністрації, який досі не виходить на роботу. З 1 січня і по сьогодні він на лікарняному. За нашою інформацією, він також там був, але ніде чомусь не згадується, – наводить нові обставини аварії народний депутат.

Крім того, за інформацією членів партії «Батьківщина», державних службовців Гусятинського району ще 30-31 грудня попередили, щоб ті прийшли 1 січня до ялинки в Гусятині послухати новорічне привітання голови ОДА Хоптяна. Це також вказує на те, що губернатор не планував їхати до Києва.

Відтак народний обранець вважає: через резонансну дорожньо-транспортну пригоду не тільки Валентин Хоптян, а і його дружина – голова Гусятинської райради – Надія Хоптян, не мають морального права обіймати займані посади.

Нагадаємо, за інформацією Василя Деревляного, славнозвісний джип досі перебуває у оренді в ОДА.