Організувавши продаж металопластикових вікон та дверей у Тернополі, шахрай отримав від тернополян майже півмільйона гривень за продукцію, проте взяті на себе зобов’язання по її виготовленню та реалізації не виконав.

Злодій сів за грати на 4,5 рокиВесною минулого року шахрай отримав в одному з банків Тернополя в оренду приміщення під офіс, у якому організував продаж металопластикових вікон та дверей.

Маючи документи на здійснення підприємницької діяльності, він уклав з 82 жителями області договори індивідуального замовлення по виготовленню та реалізації продукції. Отримавши наперед від замовників кошти на загальну суму 478 тисяч 530 гривень, зловмисник не виконав взяті на себе зобов’язання. Заволодівши зазначеними коштами, а також офісним майном банку на суму 3450 гривень, він зник з постійного місця перебування.

Знаючи, що за скоєне доведеться відповідати перед законом, шахрай намагався заховатись від слідства на теренах сусідньої держави. Проте, не вдалося. За наслідками оголошеного міжнародного розшуку, правоохоронними органами його затримано у Москві.

Прокуратурою  області вивчено та направлено до Генеральної прокуратури України підготовлене слідчим відділом Тернопільського МВ УМВСУ в області клопотання про видачу зловмисника для притягнення до кримінальної відповідальності. Для прийняття рішення про видачу шахрая, центральним органом України скеровано матеріали екстрадиції із запитом до Генеральної прокуратури Російської Федерації.

Зловмисник обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень за ч.4 ст.190 та ч.3 ст.191 КК України (шахрайство та привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), повідомили у прес-службі прокуратури.