Тобто в перших числах грудня.

Тепла погода, яка тримається на Тернопільщині вже кілька днів, зумовлена дією атмосферних фронтів. Вони рухаються з південного заходу, – кажуть в обласному гідрометеоцентрі.

Оксана Софінська, завідувач сектору організації робіт Тернопільського ЦГМ: «Ці атмосферні фронти є своєрідним бар’єром для «півночі», не допускаючи до нашого регіону холодного арктичного повітря. Відповідно, температурні показники в нас високі: вночі – до 10 градусів тепла, вдень – до 17 градусів. Періодично є опади у вигляді дощу».

Така погода протримається на Тернопільщині приблизно до 20 листопада. Потім арктичне повітря до нас таки прорветься. Тому метеорологи прогнозують зміну погоди.

Оксана Софінська, завідувач сектору організації робіт Тернопільського ЦГМ: «Атмосферний фронт принесе із собою опади у вигляді снігу. Можливе незначне утворення снігового покриву в окремих районах нашої області. Також ми очікуємо на зниження температурних показників до від’ємних, вночі в окремі дні навіть до 10 градусів морозу».

Повноцінна зима на Тернопільщину прийде за календарем, обіцяють метеорологи. У грудні погода, за їхніми даними, буде близькою до норми, повідомляє ІНТБ