Знайшлися формальні причини призупинити процес створення ОТГ у Білій

11/07/2018 0
Розмір тексту:

Клопотання ряду приміських сіл створити Білецьку об’єднану територіальну громаду відправили на доопрацювання.

Причиною цього стала невідповідність рішень положенням профільного закону.

Про це у facebook написав лідер тернопільських ляшкістів Богдан Яциковський.

“Днями на адресу Білецької сільської ради надійшов лист з обласної державної адміністрації. У цьому еталоні бюрократичного нігілізму йдеться про, нібито, якісь порушення сільрадою ІІ розділу Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», а відтак усі подані нею документи ТОДА вирішила повернути на доопрацювання”, – повідомив Яциковський.

Невдоволення політика, крім захисту інтересів ініціаторів об’єднання, можна зрозуміти. У політичних кулуарах говорять про наміри когось з політичної родини Яциковських поборотися за булаву голови Білецької ОТГ.

Нагадаємо, що в червні активісти та політики з цього приміського села на сесії обласної ради  “проштовхнули” в перспективний план формування ОТГ у Тернопільській області створення на базі 6 сільрад Тернопільського району ОТГ з центром у селі Біла. Цікаво, що у запланованому адмінцентрі нової громади немає ні повноцінної 11-річної школи, ні дитсадка, а велика частина учнів навчається у школах міста Тернополя. Однак ініціатори створення власної громади, серед яких є і відомі у Тернополі бізнесмени, не мають бажання об’єднуватися зі значно перспективнивнішим в економічному плані обласним центром. Напевно, хочуть жити і керувати у власній… вотчині.

Власне, це вже обласна тенденція. На Тернопільщині багато дрібних ОТГ, створених на основі латифундій великого бізнесу.

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Яка з представлених у міськраді політичних сил захищає Ваші інтереси?

    Результати

    Loading ... Loading ...