Позривавши з надгробних пам’ятників металеві розп’яття, мати трьох дітей трощила їх каменюкою, аби здати як металобрухт. Для 24-річної жительки Ужгорода її вчинок носив лише матеріальний характер.
До Тернопільського міського відділу внутрішніх справ звернулося комунальне підприємство з надання ритуальних послуг міськради із повідомленням про наругу над могилами на Микулинецькому кладовищі. Під час обходу території охоронець помітив, що з декількох надгробних пам’ятників невідома особа позривала металеві хрести з розп’яттям та таблички з надписами.
Слідчо-оперативна група, виїхавши на місце злочину, з’ясувала: наруга була вчинена над п’ятнадцятьма могилами. Зловмисник за допомогою гострого предмета виривав розп’яття з цінних металів, що прикрашали пам’ятники. Було зрозуміло – вандал орудував заради наживи, адже мідь, алюміній, бронза, як металобрухт ціняться дорого.
Як не дивно, підозрюваною у вчиненні такого ганебного злочину виявилася молода ужгородчанка. Жінка, котра виховує трьох маленьких дітей, не побоялася ні людського осуду, ні кари Господньої і вчинила наругу над могилами. Як зізнається затримана, брудну справу зробила за один вечір. З допомогою ножа повиривала з могильних плит розп’яття та таблички з написом , на виході каменюкою потрощила їх, а наступного дня понесла, здала на металобрухт, вилучивши сто гривень.
Як повідомив начальник управління карного розшуку УМВС в Тернопільській області Степан Яцух, зловмисницю затримали. Проти неї порушена кримінальна справа за статтею 297 Кримінального кодексу України – наруга над могилами. Оперативники також перевіряють причетність ужгородчанки до вчинення інших подібних злочинів.