Жити по-новому: Барна призначив своїм заступником екс-регіонала

11/09/2015 0
Розмір тексту:

Голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна поклав тимчасове виконання обов’язків заступника голови ОДА на свого радника Віктора Овчарука.

Віктор Овчарук“З метою забезпечення належного виконання повноважень Тернопільської обласної державної адміністрації у зв’язку із вакантною посадою заступника голови облдержадміністрації (з гуманітарних питань), тимчасово покласти, до призначення в установленому порядку заступника голови облдержадміністрації виконання обов’язків заступника голови обласної державної адміністрації на Овчарука В.В.”, – йдеться в розпорядженні Степана Барни.

Віктор Овчарук донедавна працював на посаді заступника директора департаменту – начальника управління надання медичної допомоги населенню та організаційно-правового забезпечення департаменту охорони здоров’я Тернопільської обласної державної.

11 вересня 2015 року його було призначено на посаду радника патронатної служби апарату Тернопільської обласної державної адміністрації, пишуть Тернополяни.

Нагадаємо, раніше на адресу голови ОДА Степана Барни надійшло звернення з проханням “люструвати” Овчарука з посади у медичному департаменті, яке підписали відомі громадські діячі Тернопілля. Медику закидали співпрацю з регіоналами, причетність до корупції та багато іншого.

Читайте на цю тему:

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Яка з представлених у міськраді політичних сил захищає Ваші інтереси?

    Результати

    Loading ... Loading ...