Мобільний телефон і зарплату вкрали у жительки Борщівщини на дискотеці у райцентрі. Дівчина пішла танцювати, а сумку залишила на столику.

Про це повідомили у відділі зв’язків з громадськістю управління МВС в Тернопільській області.

Якогось вечора дівчина завітала до районного будинку культури на дискотеку. У вихідні молоді на вечірці було чимало, усі веселились і танцювали. Дівчина приєдналася до гурту, а сумку, не роздумуючи, залишила на столику неподалік. Повернувшись за декілька хвилин панянка застала столик порожнім. В розпачі роззиралася навколо, але спритного злодія вже й слід охолов. А з ним пропав дорогий мобільний та гаманець з заробітною платнею отриманою напередодні – 1600 гривень.

Наступного дня потерпіла звернулася за допомогою до райвідділу міліції. Правоохоронці невдовзі встановили особу злодія.

17-річний мешканець райцентру й досі не може пояснити, що штовхнуло його коїти протиправне. Парубок добре навчається, та й батьки старалися дати сину усе необхідне.

Того вечора хлопчину наче лихий попутав, підвела легкість, з якою можна було розжитися чужим добром. Парубок проходив неподалік столика, на якому лежала жіноча сумка. Поряд нікого, а руки самі потяглися до крадіжки. Схопив сумку та подався до виходу. У натовпі ніхто й не помітив злодія.

Розпорядитися чужим майном зловмисник не встиг. Правоохоронці вилучили вкрадені речі. А на парубка очікує суворе покарання. Проти затриманого порушено кримінальну справу.