Похмуру і дощову погоду передбачають метеорологи цими вихідними на Тернопільщині. По всій території регіону високою залишатиметься ймовірність дощів, а також знижуватимуться температурні показники.

Західний регіон перебуває під впливом вологих атмосферних фронтів, – кажуть метеорологи. Відтак цієї суботи метеорологи передбачають похмуру погоду, а в неділю у більшості населених пунктів області пройдуть дощі.

«На Тернопільщині передбачається хмарна погода, впродовж дня можливі короткочасні дощі. Вітер південно-східний 5-7 метрів за секунду, часом пориви вітру. Вологість повітря 97 відсотків. Атмосферний тиск 730 мм ртутного стовпчика. Температура повітря вранці коливатиметься від 6 до 8 градусів тепла і ближче до обідньої пори стовпчики термометрів підвищуватимуться до 11 – 13 градусів вище нуля. Вночі температурні показники опускатимуться до 2 – 3 градусів тепла», – розповідає метеоролог Оксана Озимків.

За попередніми прогнозами, наступного тижня також спостерігатиметься хмарна погода з дощами. Середньодобова температура повітря знизиться на декілька градусів.

Софія Романська